top of page

TESLİMAT VE İADE

Teslimat:

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra 3-4 iş günü (resmi tatiller ve hafta sonları hariç) içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin uzaklığına göre kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır. Sipariş ile özel üretilecek ürünlerin siparişlerinde teslimat 15 gün içinde gerçekleştirilecektir. Bu tür siparişlerde teslimat süresi ürün sayfasında belirtilmektedir. Resmi tatillerde ve Pazar günleri teslimat yapılmamaktadır.

Ürünlerimiz tarafınıza UPS ile gönderilmektedir. Kargonuz ulaştığında, teslim formunu imzalamadan önce ürünü kontrol etmeniz gerekmektedir. Taşımadan kaynaklanan bir hasar var ise kargo yetkilisine tutanak tutturarak paketi iade edebilirsiniz. Paketi hasarlı olan ürünlerin teslim alınması durumunda, kargo şirketinden hasar tazmini yapamayacağımız için size de ücret iadesi yapılamayacaktır.

Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda veya tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması durumunda sizinle iletişime geçilecektir. Size ulaşabilmemiz için bilgilerinizi eksiksiz ve doğru olarak doldurmanızı rica ediyoruz.

İade ve İptal:

• Satın aldığım ürünü iade etmek istiyorum. Ne yapmalıyım?

Aldığınız ürünlerden herhangi bir sebeple memnun kalmazsanız 14 gün içinde iade edebilir, para iadesi alabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken info@hellofav.com'a konu ile ilgili bir mail atmanız olacaktır. Ürünleri orijinal paketi ve ürünün kendisi herhangi bir hasar görmemiş şekilde, tüm aksesuarları ve tüm fatura kopyalarıyla birlikte bize geri gönderebilirsiniz. Ürünü kargoya teslim etmeden önce, size geldiği şekilde paketlemenizi rica ediyoruz. İade edeceğiniz ürünü “Duygu Karakas Nisbetiye Mah. Gazi Gücnar Sk. Uygur Apt. No: 4/5 Besiktas / İstanbul” adresine gönderebilirsiniz. İade/değişim yapılacak ürünün kargo ücreti alıcıya aittir.

Önemli Bilgiler:

- İade etmek istediğiniz ürünleri orijinal ambalajında, hasarsız, etiketleri çıkarılmamış ve kullanılmamış olarak güvenli bir şekilde paketleyip göndermeniz gerekmektedir.

- Kırılacak ürünlerin iade gönderiminde ürünlerin size gelirkenki koruma materyallerini (strafor, balonlu naylon, koli) koruyarak aynı şekilde paketlemeniz gerekmektedir. Bu sebeple kargoda oluşacak hasar sorumluluğu müşteriye aittir.

Ürün bedeli, ürün elimize ulaştıktan ve iadeye uygun olduğu görüldükten sonraki 5 iş günü içinde, havale/eft ile ödediyseniz banka hesabınıza, kredi kartı ile ödediyseniz de kartınıza iade edilecektir. Bankanıza bağlı olarak, kredi kartınıza iade edilen tutarı hesabınızda görmeniz birkaç gün sürebilir.

- İade koşullarına uygun olmaması durumunda ise; ilgili ürün adresinize kargo ile ücretsiz olarak geri gönderilir.

Kusurlu ürünlerde ise ürünü teslim aldıktan sonra 3 gün içinde ürünleri bize problemleri belirterek iletmeniz gerekmektedir. Kullanım hatasından kaynaklanan hasarlar kusurlu ürün kapsamına girmemektedir.

bottom of page